صدور بیش از ۳۳۰۰۰ متر  مربع  پروانه ساختمانی در منطقه دو طی ۳ ماهه نخست سال ۱۴۰۰

 

به گزارش روابط عمومی و امور اجتماعی منطقه دو شهرداری کاشان،احمدشاه بالایی مدیر منطقه دو شهرداری کاشان ،با اشاره به عملکرد حوزه شهرسازی طی ۳ماهه نخست سال ۱۴۰۰ بیان کرد: افزون بر ۳۳۷۶۵مترمربع پروانه ساختمانی طی این مدت صادر شده است که جمع کل سوابق صادر شده در این منطقه به ۹۱۶مورد می رسد.

وی تصریح کرد: موارد صادر شده شامل ۳۷مورد تفکیک اراضی، ۴۱مورد گواهی صدور، ۷۶مورد پروانه ساختمانی،۱۸مورد تمدید پروانه ،۱۹مورد اصلاح پروانه و ۹موردمجوز بوده است.

مدیر منطقه دوشهرداری کاشان با اشاره به اینکه ۷۱۶مورد مفاصا طی ۳ماهه نخست سال۱۴۰۰  صورت گرفته است، خاطر نشان کرد:طی این مدت ۱۱جلسه کمیته فنی تشکیل و تعداد ۱۴۳ پرونده مطرح و ۴۲رای نیز صادر گردید.

شاه بالایی  در ادامه  توسعه و آبادانی شهر را در گرو حمایت همه جانبه شهروندان در پرداخت به موقع عوارض نوسازی به عنوان یکی از مهمترین شیوه های مشارکت شهروندان در اداره یک شهر ذکر کرد و افزود:با توجه به امکانات و منابع موجود راهی جز مشارکت شهروندان در اداره شهرنیست و شهروندان میتوانند با پرداخت به موقع عوارض نوسازی به عنوان حقوق حقه شهرداری در آبادانی شهر خود تلاش کنند .

وی در پایان ضمن قدردانی از صبر و شکیبایی شهروندان در اجرای پروژه های شهری تصریح کرد: تلاش های معاونت شهرسازی و کارکنان این منطقه در حوزه شهرسازی و خدمت رسانی به مردم فهیم و دارالمومنین کاشان فراموش نشدنی است وبدون تعامل و همکاری شهروندان رسیدن به این مهم امکان پذیر نبوده و قدرمسلم همکاری و همراهی وهمدلی شهروندان با شهرداری در اجرای هرچه بهتر برنامه های پیش روی ،باعث توسعه وتعالی شهردر همه زمینه ها خواهد گردید.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp