اجرای پروژه های جدول گذاری و بلوک فرش طی سه ماهه سوم سال۱۴۰۰ در سطح شهرداری منطقه دو

توسط منطقه دو شهرداری کاشان صورت پذیرفت:

بیش از۱۳ میلیارد ریال جهت اجرای پروژه های جدول گذاری و بلوک فرش طی سه ماهه سوم سال۱۴۰۰ در سطح شهرداری منطقه دو

بیش از۱۳میلیارد  ریال اعتبار برای اجرای عملیات جدول گذاری و بلوک فرش طی ۳ماهه مهر،آبان و آذر سال ۱۴۰۰ در سطح منطقه دوشهرداری کاشان اختصاص یافته است.

ابوالفضل ساروقیان سرپرست منطقه دو شهرداری کاشان از اجرای بیش از۲۹۴۰ متر طول جدول‌گذاری و ۲۴۸۷متر مربع بلوک فرش  طی ۳ ماهه مهر،آبان و آذرسال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: برای بهسازی بلوک فرش و جدول گذاری معابر سطح منطقه به عنوان یکی از مطالبات اصلی و بحق شهروندان، ۱۳میلیاردو۵۶۷میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی منطقه دو هزینه شده است.

سرپرست منطقه دو شهرداری کاشان تسهیل در تردد و عبور و مرور، ساماندهی و زیباسازی فضاهای شهری و مناسب سازی  پیاده‌ روها و جداول خیابان‌های سطح منطقه را از اهداف اجرای این طرح برشمرد و عنوان کرد: این اقدام با هدف ارتقای سطح کیفی معابرو بهسازی مناظر شهری انجام شده است.

ساروقیان افزود:میدان جهاد، خیابان مهر،خیابان امیر کبیر، فرهنگسرای مهر   ،نسترن۳و۸و۱۱واقع در فاز دو ناجی آباد ،محوطه سازی بوستان نرگس،اجرای طرح خیابان شریعت و قلم۱۰واقع در بلوارشهیدمفتح،بلوارگلستان،دانش۲۳وپیاده روسازی بلوارمادر از جمله معابری بوده که عملیات جدول گذاری و بلوک فرش طی مدت مذکوردر آن انجام شده است.

سرپرست شهرداری منطقه دو در ادامه، جدول گذاری و بلوک فرش معابر و خیابانها را به لحاظ تاثیرگذاری بر فضای ارتباطی شهر، مهم ارزیابی و تصریح کرد: این مساله همواره مورد توجه و تاکید مجموعه مدیریت شهری بوده و در دستور کار شهرداری منطقه دو قرار دارد.

وی  در پایان با تاکید بر رضایتمندی شهروندان به عنوان سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری منطقه ،از صبر و شکیبایی شهروندان در انجام پروژه های عمرانی و خدماتی  تقدیر و اظهار امیدواری کرد: با مشارکت و همکاری شهروندان در پرداخت به موقع عوارض نوسازی به عنوان یکی از مهمترین شیوه های مشارکت شهروندان در اداره یک شهر ،شاهد به ثمر رسیدن طرح های عمرانی و خدماتی بیشتری باشیم.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp