آغاز عملیات بهسازی خیابان اندرزگو

ابوالفضل ساروقیان سرپرست منطقه دو شهرداری کاشان ازآغاز عملیات جمع آوری آسفالت وزیرسازی و آسفالت خیابان اندرزگو خبر داد.

 

سرپرست منطقه دو شهرداری کاشان با اعلام خبرآغاز عملیات جمع آوری آسفالت و زیرسازی و آسفالت خیابان اندرزگو گفت: باتوجه به سیاست شهرداری مبنی بر احیا و توسعه و بازآفرینی معابرشهری کم برخوردار سطح منطقه ،عملیات زیرسازی و آسفالت خیابان اندرزگو در دستور کار حوزه معاونت عمران و ترافیک شهرداری منطقه دو قرارگرفت.

وی افزود: عدم زیرسازی و کیفیت نامناسب آسفالت در زمان‌های گذشته و حفاریهای زیاد وهمچنین ناهمواری خیابان ؛فرونشست‌هایی را در این محور در پی داشته که با وجود دغدغه مندی اهالی و شهروندان، شهرداری منطقه در صدد حل این مهم با جمع آوری آسفالت وزیرسازی و آسفالت مناسب برآمد تا بتواند این مشکل را به صورت اساسی حل نماید.

ساروقیان در ادامه رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری منطقه دانست و ابراز امیدواری کرد: تلاش مجموعه شهرداری منطقه بر این است که در کوتاه‌ترین بازه زمانی با اتمام عملیات زیرسازی و آسفالت خیابان‌مذکورموجبات خشنودی همشهریان را فراهم نماییم.

وی ؛وجود مدرسه و مرکز آموزشی وتردد زیادشهروندان از این خیابان را از جمله مواردی برشمرد که ضرورت ولزوم بهسازی خیابان را دو چندان کرد.

ساروقیان ؛مساحت زیرسازی و آسفالت این خیابان را بیش از۵۵۰۰مترمربع و با بیش از ۷۰۰تن آسفالت عنوان کرد و افزود:عملیات زیرسازی و آسفالت و هزینه های جابجایی تاسیسات خیابان مذکور با اعتباری بالغ بر چهارده میلیارد ریال بوده که از محل اعتبارات عمرانی شهرداری منطقه انجام می گردد.

وی در پایان ضمن عذرخواهی از شهروندان به دلیل مشکلات  پیش آمده در تردد اهالی و ساکنین منطقه و شهروندان در حین اجرای این پروژه، از صبر و شکیبایی مردم و اهالی منطقه کمال تشکر و قدردانی نموده و تصریح کرد: بدون تعامل و همکاری شهروندان رسیدن به این مهم امکان پذیر نبوده و قدرمسلم همکاری و همراهی وهمدلی شهروندان با شهرداری در اجرای هرچه بهتر برنامه های پیش روی ،باعث توسعه وتعالی شهردر همه زمینه ها خواهد گردید

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp